Usługi
Dla fachowców Dla biznesu Zleć pracę na PortalPRO Pomoc O nas
Moje konto Jak działa PortalPRO?

O nas

PortalPRO jest otwartą platformą, która łączy klientów i fachowców różnych specjalizacji

Cześć! Jesteśmy PortalPRO i chcemy pomóc zwykłemu Kowalskiemu oraz firmom znalezienie najlepszych fachowców na rynku za pomocą kilku kliknięć. Rozpoczęliśmy rozwój naszej platformy w 2019 roku i sukcesywnie poprawiamy jakość naszego działania.  Dzisiaj współpracuje z nami ponad 500 fachowców, którzy realizują zlecenia na terenie całej Polski, a przede wszystkim w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie, Lublinie oraz Wrocławiu.  Jakie benefity dajemy naszym klientom?

Fachowcy mają dostęp do aktualizowanych regularnie zleceń i mogą łatwo rozszerzyć biznes o nowe obszary działalności. Natomiast klienci mogą ekspresowo znaleźć sprawdzonego fachowca, który rozwiąże każdy problem techniczny.

Jesteś potencjalnym klientem PortalPRO i szukasz fachowców do realizacji Twoich zleceń, kliknij zamów. W ciągu kilku sekund zostanie przypisany do Ciebie jeden z naszych niezawodnych fachowców.

Jesteś fachowcem, który szuka zleceń? Kliknij w przycisk Dla fachowców i zarejestruj się już dziś na PortalPRO.

Nasz cel

Nasz cel to zapewnienie dostępu do dużej liczby zleceń dla fachowców. Pracujesz ile chcesz, kiedy chcesz i otrzymujesz solidne wynagrodzenie. Natomiast klienci mogą być pewni jakości wykonywanych usług, ponieważ zarejestrowani na platformie fachowcy mają potwierdzone kwalifikacje.

Nasza misja

Nasza wizja to zapewnienie: – fachowcom – możliwości robienia tego, co potrafią najlepiej, – naszym klientom – usług najwyższej jakości, a wszystko to w oparciu o zasadę sharing economy.

Nasze wartości

Na co dzień kierujemy się transparentnością i odpowiedzialnością społeczną w działaniu.

Blog

Nasi partnerzy i klienci