Usługi
Dla fachowców Dla biznesu Zleć pracę na PortalPRO Pomoc O nas
Moje konto Jak działa PortalPRO?

PortalPRO – doświadczeni fachowcy na wyciągnięcie ręki

2022-04-19

Wywiad z Dariuszem Chorostowskim, Dyrektorem Operacyjnym PortalPRO Polska

[Redaktor]: Zacznijmy nietypowo. Czy Polski rynek potrzebuje takiej aplikacji jak PortalPRO?

[Dariusz Chorostowski]: Trudno dziś o dobrego fachowca – to chyba żadna tajemnica. W dodatku każdy, kto miał w domu choć jedną usterkę, bardzo dobrze wie, że takie sytuacje dzieją się zwykle wtedy, kiedy masz akurat na głowie tysiąc innych spraw. I właściwie, to wcale nie masz czasu weryfikować specjalistów w wyszukiwarkach internetowych. Dlatego przydaje się sprawdzona aplikacja, która jest łatwa w obsłudze i pozwala na szybkie połączenie dobrego fachowca z potrzebą klienta. W dodatku usterkę możesz zgłosić w – dosłownie – 5 sekund! To chyba lubię najbardziej. PortalPRO to aplikacja stworzona z myślą o fachowcach i przez fachowców. Jest popularna na Litwie i korzysta z niej mnóstwo osób. Za pośrednictwem aplikacji zostało zrealizowane 64 tysiące zleceń o wartości ponad 60 mln złoty.

[R] Taka popularność to duży sukces. Co się na niego złożyło?

[D] PortalPRO rozumie fachowców. Wywodzimy się z sektora usług inżynierii i obsługi technicznej, a także – zarządzania nieruchomościami. Dlatego mamy długo letnie doświadczenie we współpracy z fachowcami – hydraulikami, monterami, inżynierami, itd. Od podstaw rozumiemy ich pracę.

[R] A co jeszcze Was wyróżnia spośród innych platform czy aplikacji tego rodzaju?

[D] Przede wszystkim to, że rejestracja oraz korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne. Oprócz tego wyróżnia nas znajomość biznesu od podszewki – na pewno jakość obsługi klienta. Nasi fachowcy to profesjonalni wykonawcy, którzy w większości mają profesjonalne certyfikaty, a więc łatwo zweryfikować ich umiejętności. Aplikacja daje możliwość sprawdzenia czy fachowiec jest ubezpieczony, co zwiększa świadomość jego wyboru oraz daje poczucie bezpieczeństwa.

[R] Panie Darku proszę nam powiedzieć jak wygląda kwestia użyteczności i obsługi aplikacji od strony klienta.

[D] Dobrze jest mieć porównanie doświadczenia fachowców i cen, jakie oferują. Oferty od specjalistów zlecający otrzymuje całkowicie bezpłatnie. Dzięki opiniom innych klientów, wybór fachowca jest szybki ale zarazem rozważny. W dodatku sam proces składania zlecenia zawiera się w 3 korkach i trwa dosłownie kilka sekund.

[R] Klient wybiera ofertę, która go interesuje, i co dalej?

[D] Aplikacja od razu łączy klienta z fachowcami, którzy składają mu oferty, wybiera najlepszą, zamawia usługę i… Czeka już tylko na wykonanie!

[R] Brzmi prosto. Trochę jak aplikacje do zamawiania jedzenia czy taksówek, które robią teraz przecież furorę.

[D] Dobrze to ujęłaś – właściwie, to tak właśnie jest. Oferta jest tak bogata, jak w przypadku dostaw jedzenia. Uszkodzony zamek, cieknący kran, zepsuta zmywarka? Zresztą, nie chodzi tylko o usterki! PortalPRO oznacza naprawdę szeroki zakres usług – fachowcy wyremontują łazienkę, pomalują salon, wstawią okno – co tylko zechcesz. I zrobią to solidnie. Można nam zaufać.

[R] Skąd ta pewność?

[D] Jak już wspominałem PortalPRO jest sprawdzonym, przejrzystym modelem biznesowym przetestowanym na Litwie od 2019 roku, gdzie odniósł duży sukces. Jesteśmy w gronie 7% litewskich TOP firm w jednym z czołowych rankingów portalu biznesowego. W Polsce, wystartowaliśmy w Lublinie i Łodzi, ale od drugiego kwartału 2022r. będziemy też w kolejnych miastach. Naszym celem jest obecność PortalPRO w całym kraju. Poza tym – tak jak wspomniałem wcześniej – weryfikujemy naszych fachowców. Wiemy jakie mają uprawnienia i czy posiadają certyfikaty, a także – ubezpieczenie. Wszystko po to, aby klient miał nie tylko zagwarantowaną jakość wykonanej usługi, ale także – mógł wybierać świadomie.

[R] Czy z PortalPRO mogą korzystać tylko klienci indywidualni?

[D] W żadnym razie! Zachęcam do korzystania również małe i średnie firmy, punkty usługowe i gastronomiczne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Nasi fachowcy pomogą także: małym i średnim administratorom wspólnot mieszkaniowych, biurom najmu i oczywiście osobom, które przygotowują mieszkania na sprzedaż.

[R] Co chciałbyś powiedzieć przyszłym klientom PortalPRO?

[D] Wszyscy wiemy że najcenniejszy jest dziś czas, dlatego aplikacja PortalPRO została tak zaprojektowana aby ten czas oszczędzić zarówno fachowcom jak i klientom. Wystarczy, że złożysz zlecenie a fachowiec wyślę ofertę wykonania usługi. Wejdziecie w aplikację i od razu otrzymujecie odpowiedzi od fachowców – to oni poszukują was i waszych zleceń, a nie odwrotnie. Fajnie, prawda?

[R] Dziękuję za rozmowę.

Zamów usługę już dziś i przekonaj się jak to PROste: https://client.portalpro.pl/create-order