Usługi
Dla fachowców Dla biznesu Zleć pracę na PortalPRO Pomoc O nas
Moje konto Jak działa PortalPRO?

Co wykonawcy mówią o PortalPRO?- Roman z firmy KAROMBUD z Chojnic

2023-01-23

„Z PortalPRO współpracuję od pierwszego kwartału 2022r., zrealizowałem już z nimi blisko 260 prac. To był strzał w dziesiątkę! W mojej branży – przeglądów budowalnych i konsultacji technicznych – liczą się przede wszystkim: solidność, niezawodność oraz konkurencyjność. Nie ukrywam też, że równie ważne są: właściwe podejście do klienta oraz odpowiednia komunikacja. Wszystko to ułatwia mi bezpłatna aplikacja PortalPRO. Dzięki niej, nie tylko zyskałem łatwość w dostępie do zleceń w okolicy, ale także klarowność kontaktu z klientem – wciskam jeden przycisk, i już jestem na przysłowiowych łączach ze zleceniodawcą! Co jeszcze zyskałem dzięki PortalPRO? Oszczędzam czas, bo aplikacja skraca proces ofertowania – jak wiadomo, dziś czas to pieniądz! I wreszcie, kiedy zakończę zlecenie, od razu otrzymuję dane do faktury, a ja lubię jasne zasady oraz uproszczone, zautomatyzowane procesy. Polecam PortalPRO każdemu koledze i koleżance z branży – nie wahajcie się. Ja nie żałuję!’ – Roman z firmy KAROMBUD z Chojnic

Jeśli jesteś doświadczonym wykonawcą i poszukujesz nowych zleceń? Znajdziesz je na PortalPRO: zarówno te od klientów biznesowych, jak i wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych! Zaletą korzystania z PortalPRO jest duża różnorodność zleceń: od małych, przez średnie, aż po naprawdę duże.

Aplikacja jest bezpłatna: nie płacisz za składanie ofert w odpowiedzi na publikowane zlecenia; pracujesz kiedy i ile chcesz z godnymi zaufania, wypłacalnymi klientami, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje honorarium po wykonaniu pracy! Pobierz aplikację PortalPRO i zarejestruj się już dziś!