Usługi
Dla fachowców Dla biznesu Zleć pracę na PortalPRO Pomoc O nas
Moje konto Jak działa PortalPRO?

Co wykonawcy mówią o PortalPRO?

2023-01-17

„Zajmuję się przeglądami budowalnymi i elektrycznymi, a prace zlecają mi zwykle wspólnoty mieszkaniowe. Lubię PortalPRO, bo daje mi możliwość pracy z klientami w całej Polsce: w Warszawie, Rzeszowie i innych miastach, gdzie tylko zechcę.
Używam tej aplikacji również dlatego, że w każdej chwili mogę zajrzeć na platformę i sprawdzić status prac – tych, które znajdują się w trakcie realizacji oraz tych potencjalnych. Świetnie układa mi również się kontakt z pracownikami PortalPRO! Jeśli potrzebuję pomocy, mogę na nią liczyć kontaktując się z osobami odpowiedzialnymi za dany region kraju. Polecam każdemu taką współpracę.” – Jerzy Zarzecki, firma Level, Lublin

Jesteś doświadczonym wykonawcą i poszukujesz nowych zleceń? Znajdziesz je na PortalPRO: zarówno te od klientów biznesowych, jak i wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych! Zaletą korzystania z PortalPRO jest duża różnorodność zleceń: od małych, przez średnie, aż po naprawdę duże. Aplikacja jest bezpłatna: nie płacisz za składanie ofert w odpowiedzi na publikowane zlecenia; pracujesz kiedy i ile chcesz z godnymi zaufania, wypłacalnymi klientami, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje honorarium po wykonaniu pracy! Pobierz aplikację PortalPRO i zarejestruj się już dziś!