Usługi
Dla fachowców Dla biznesu Zleć pracę na PortalPRO Pomoc O nas
Moje konto Jak działa PortalPRO?

Co zarządcy mówią o PortalPRO?

2022-10-25

Z PortalPRO jestem związany od pół roku i muszę powiedzieć, że decyzja o skorzystaniu z aplikacji była strzałem w dziesiątkę! Co pomyślałem na samym początku? Spodobała mi się aplikacja – w mojej ocenie jest bardzo intuicyjna, a to dla mnie ważne – prowadzę własny biznes i chcę mieć pewność, że każdy z współpracowników, których o to poproszę, będzie w stanie dodać zlecenie. Dzięki PortalPRO posiadam też dostęp do fachowców wielu specjalizacji w jednym miejscu – nie muszę szukać, to oszczędza mój czas.

Znaczącą – według mnie – zaletą PortalPRO jest sposób, w jaki zbierane są oferty od podwykonawców. To absolutna rewolucja na rynku! Jako zarządca nieruchomości, znam ten biznes od podszewki i widzę, że aplikacja pozwala na szybkie zaprezentowanie ofert wspólnotom mieszkaniowym oraz na wybór najlepszych, najkorzystniejszych cenowo propozycji. To daje mi dużą przewagę nad innymi administratorami nieruchomości! Co więcej, dzięki aplikacji wciąż zyskuję w oczach Klientów– przedstawiciel jednej ze wspólnot przyznał, że to dlatego, iż przedstawiam im wciąż oferty od nowych podwykonawców, a oni doceniają mój wysiłek w poszukiwaniu najkorzystniejszych dla nich propozycji.Jeśli natomiast chodzi o współpracę z fachowcami – wciąż w to nie wierzę, ale często to oni sami dzwonią do mnie,  widząc w aplikacji zlecenia, jakie zamieszczam. To dopiero wygoda! Według mnie, PortalPRO robi wiele dobrego w kontekście poprawy konkurencyjności fachowców, zwłaszcza, gdy mówimy o mniejszych miejscowościach. W przypadku realizacji większych zleceń, zgłaszają się do nich specjaliści z pobliskich, większych miast, wymuszając na lokalnych fachowcach konkurencyjność. Skutkuje to nie tylko szybszymi wycenami, ale także – korzystniejszymi dla klienta stawkami.

Co jeszcze jest dla mnie istotne? Aplikacja jest tak efektywna i funkcjonalna, że daje mi możliwość planowania prac remontowych we wszystkich wspólnotach mieszkaniowych. Krótko mówiąc, wreszcie mam porządek! Koniec z notatnikami, zeszytami, pojedynczymi kartkami, które potem gubiłem. Wszystkie prace są zarejestrowane w jednym miejscu, natomiast ja posiadam do nich dostęp wszędzie, gdziekolwiek się znajduję – zarówno używając telefonu, jak i komputera.

Jak widać, zalet aplikacji PortalPRO jest mnóstwo. Gdybym miał wybrać najważniejszą, powiedziałbym, że PortalPRO pozwolił mi na rozwinięcie skrzydeł i zbudowanie jeszcze wyższej wiarygodności w oczach wspólnot mieszkaniowych. Zostawiłem konkurencję daleko w tyle! Nie tylko utrzymuję obecne relacje z dotychczasowymi klientami, ale pozyskuję nowe kontrakty. Odnoszę kolejne sukcesy w tym biznesie, a to wszystko dzięki PortalPRO!

Łukasz z Gorzowa Wielkopolskiego