Usługi
Dla fachowców Dla biznesu Zleć pracę na PortalPRO Pomoc O nas
Moje konto Jak działa PortalPRO?

Jak znaleźć dobrego fachowca?

2022-07-06

Ostatnie 2 lata pokazały, że trudno jest znaleźć fachowców, którzy będą dostępni w wymaganym przez nas terminie i wykonają pracę jakościowo. Przytoczmy klasyczną rozmowę pomiędzy dwoma znajomymi na kilka dni lub tygodni przed planowanym remontem mieszkania lub domu:

A: Hej, masz może do polecenia jakiegoś fachowca, który dobrze wykona remont mieszkania?

B: Cześć, no mam taką ekipę, robią jako tako, ale nie najgorzej. Zapomnij, że zobaczysz ich szybciej niż za 7-9 miesięcy, są zwaleni robotą po uszy…

                Zazwyczaj po takiej rozmowie rozpoczyna się maraton poszukiwania ekipy remontowej na znanych portalach ogłoszeniowych. Po kilkunastu telefonach do fachowców masz już dość odpowiedzi takich jak „no może za 5 miesięcy gdzieś panią wciśniemy, no chyba, że zapłaci pani więcej to przemyślimy”, „nie mam czasu, do widzenia”, „już się nie zajmuję zleceniami od klientów indywidualnych” przeplatanych z nieodbieranymi telefonami. Po co się tak męczyć, skoro mamy proste rozwiązanie, które pozwoli za pomocą kilku kliknięć znaleźć najlepszych fachowców z całej Polski? Na PortalPRO nawiązaliśmy współpracę z ponad 500 partnerami z całej Polski, którzy są gotowi by zrealizować zlecone przez Ciebie prace z zakresu prac wykończeniowych, elektryki, hydrauliki i z wielu innych dziedzin. Jeśli szukasz osoby, która wymieni lampy na nowe i przy okazji odmaluje ściany w pokoju, kliknij tutaj lub ściągnij aplikację mobilną PortalPRO, dodaj zapytanie ofertowe i w ciągu kilku chwil znajdziemy Ci najlepszego fachowca do realizacji Twojego zlecenia.

                Zapraszamy do obejrzenia wywiadu przeprowadzonego przez czasopismo Murator z Anitą Procką i Dariuszem Chorostowskim z firmy PortalPRO na temat „Jak znaleźć dobrego fachowca?”.